Hakkımızda

tommy

2013 yılında kurulan Maslan Saat, piyasaya kendi markaları ile giriş yapmıştır. Özel üretim saatlerimizle siz değerli müşterilerimize modayı, kaliteyi ve çeşitliliği sunmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz, sadece bakabileceğiniz saatler değil aynı kaliteyi çok daha uygun fiyatlara alabileceğiniz saatleri sizlerle buluşturmaktır. Ürünlerimizle ilgili her türlü konuda ve her zaman güler yüzle yanınızda olduğumuzu hissettirmek, misyonumuzla birlikte en önemli önceliklerimizden bir tanesidir.

Markalarımızı oluştururken herkesin farklı olduğuna inandık ve dinamik bir ekiple bu farklılığı saatlerimize yansıttık. Her yaşa, her yaşam tarzına, her ortama

kolaylıkla uyum sağlayabilecek kaliteli ve kullanışlı saatler yaratmaya önem gösterdik. Hayata dair her duyguyu, yaşadığınız ve hayal ettiğiniz her anı saatlerimize yansıtmak istedik.

Maslan Saat; çeşitliliğe, modaya ve kaliteye en kolay şekilde ulaşabilmeniz için birçok alışveriş seçeneği ile sizlere hizmet veriyor. Alışverişinizi ister internet sitemizden online olarak, isterseniz de mağazamızdan toptan ve perakende olarak güven içinde yapabilirsiniz.

Zamanı yaşadığınız her saniye size yardımcı olabilmek dileğiyle…